Pergoly s látkou

Posedenie pod pergolou aj počas horúcich alebo naopak daždivých dní nemusí pre vás predstavovať žiadny problém. Stačí sa rozhodnúť len pre vhodný typ tienenia.

Pergoly je možné zastrešiť pevnou strechou, ktorá má ale svoje nevýhody. Pri prekrytí pevnou stechou sa stráca efekt posedenia „vonku“, naopak v prípade prekrytia priehľadným polykarbonátom treba riešiť dodatočné tienenie.

Kompromis medzi týmito dvoma možnosťami zatienenia pergoly či prístrešku predstavujú látkové tieniace systémy, ktoré je možné dodať samostatne, alebo zároveň so samotnou pergolou. Ako tieniaci materiál používame špeciálne upravené PVC tkaniny alebo textíliu Soltis, ktorá výborne absorbuje slnečné žiarenie a je do určitej miery transparentná.

Kombináciou jednotlivých systémov sa dajú zakryť strešné časti aj bočné steny. Toto je výhoda najmä pri daždivom a veternom počasí, kedy sa výrazne predlžuje čas využitia priestoru terasy.

latkova_pergola

Aký je postup pri zákazkách v LPmont?

  • Zavoláte / napíšete / pošlete dopyt. Najneskôr do 3 pracovných dní sa vám ozveme.
  • Vyberieme vhodné riešenie, zameriame a pripravíme cenovú ponuku. Všetko samozrejme zadarmo a nezáväzne.
  • Dohodneme si schôdzku buď u vás, alebo na našej predajni. Zistíme, aké sú vaše predstavy a poradíme s výberom.
  • Pokiaľ budete súhlasiť, návrh zadáme do výroby a zhruba za mesiac sú vaše nové dvere hotové. Potom už len dohodneme termín, kedy ich prídeme namontovať.