Plastové okná

Životnosť plastových okien sa pohybuje okolo 30 rokov. Ich obrovskou výhodou sú minimálne nároky na údržbu. Vyžadujú iba pravidelné nastavenie pohyblivých častí a premazanie kovania. Všetko Vám radi vysvetlíme po vykonaní montáže. V porovnaní s hliníkovými i drevenými oknami, je obstaranie plastových okien menej nákladné. Cenová výhoda je obzvlášť výrazná u štandardných profilov a to v základnom bielom prevedení. Obľúbenou voľbou zákazníkov sú plastové okná s imitáciou dreva, zvlášť tmavého dubu, alebo zlatého dubu.

Rozličným nárokom na izolačné schopnosti vychádza v ústrety veľký výber prvotriedných nemeckých profilov SALAMANDER® a VEKA®. Plastové okná ponúkame s rôznym počtom komôr a rozdielnými druhmi tesnení a skiel. Rovnako široký je výber dekorov a príslušenstva.

K plastovým oknám si u nás vyberiete i plastové vchodové dvere v rovnakom prevedení.

fotogalerie-plast-okno

Parametre plastových okien

  • Plastové okná vyrábame na mieru konkrétneho projektu. Prispôsobíme sa v rozmeroch, tvaroch i v konfiguráciách. Maximálne možné rozmery okna sa rozlišujú hlavne podľa jednotlivých profilov. Naše okná osadzujeme kvalitným kovaním SIGENIA, alebo MACO.
  • Na výborných tepelno-izolačných vlastnostiach plastových, viackomorových profilov má podiel i spôsob zasklenia. K výrobe plastových okien používame špičkové sklá popredných európskych výrobcov.
veka1
  • Plastové okná vyrábame z prvotriednych nemeckých profilov SALAMANDER® a VEKA®.
  • Vysoká kvalita používaných materiálov a ich precízne spracovanie dodávajú našim oknám skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, odolnosť voči vode, odolnosť voči poveternostným podmienkam a dlhú životnosť.
salamander1