Drevohliníkové okná

Kombinácia prírodného materiálu s hliníkovým opláštením dodá oknám výnimočný vzhľad. Drevohliníkové okná sú vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy. Vonkajšie hliníkové opláštenie v spojoch buď zvárame alebo spájame.

Súčasne ho vyrábame v mnohých farebných variantoch, kde nechýba ani možnosť pieskovanie hliníkového povrchu. Za bezchybné prevedenie laku ručí náš lakovacej robot. Drevohliníkové okná sú nenáročné na údržbu.

fotografie-drevohlinik-vchodov

Parametre drevohliníkových okien

  • Drevohliníkové okná pozostávajú z masívnej drevenej konštrukcie a z hliníkového opláštenia, ktoré okno chráni z vonkajšej strany. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov dreva, ktoré sa od seba líšia tepelno-izolačnými vlastnosťami a charakteristickou kresbou.
  • Odtieň dreva môžete ovplyvniť výberom prírodnej lazúry, alebo krycieho laku. Druh dreva a jeho vlastnosti ovplyvňujú jeho životnosť, i cenu výrobku.
classic-78-92
  • Pre opláštenie používame vysoko kvalitné hliníkové profily, ktoré v rohoch spájame, alebo zvárame. Povrch hliníka je ošetrený práškovým lakom, s prakticky neobmedzenou škálou. Prirodzené vlastnosti hliníka, spolu so spôsobom ošetrenia garantujú vysokú estetickú úroveň a vynikajúce úžitkové vlastnosti našich okien po desiatky rokov.
  • Všetky drevohliníkové okná vyrábame na mieru na konkrétnu stavbu, v ľubovoľných tvaroch a usporiadaní. Používame špičkové kovanie MACO a SIEGENIA.
linear-78-92