Drevené eurookná

Drevené eurookná vyrábame z duba, smrekovca, borovice, smreku alebo exotického meranti – drevín oprávnených k dokonalému opracovanie – a chránime špičkovú povrchovú úpravu, za ktorú zodpovedá náš lakovacej robot. Vybrať si môžete z mnohých odtieňov prírodných lazúr alebo krycích lakov. K odolnosti našich drevených eurookien výrazne prispieva aj riadené schnutia náterových vrstiev. Spoločne s precíznym prevedením náteru garantuje nadštandardné životnosť výrobku.

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti spĺňajú nízkoenergetický aj pasívny štandard stavieb.

fotografie-drevo-eurookna

Parametre drevených okien

  • Drevené eurookná vyrábame na mieru pre konkrétnu stavbu. Dodáme ich v ľubovoľných tvaroch, konfiguráciách a rozmeroch, podľa Vašich potrieb. Vybavené sú špičkovým rakúskym kovaním MACO, alebo SIEGENIA.
  • Kvalita, typ skla a spôsob zasklenia, majú zásadný vplyv na tepelno-izolačné i protihlukové vlastnosti okna. Najmä u drevených francúzskych okien nadobúda význam aj bezpečnostný faktor. Pri výrobe používame výhradne prvotriedne sklá popredných európskych výrobcov.
wd-real-78
  • Drevené eurookná vyrábame z niekoľkých druhov dokonale pripraveného dreva. Každé má iné tepelno-izolačné vlastnosti a samozrejme kresbu, tvar, farbu a hustotu letokruhov, v závislosti na smere rezu drevených hranolov.
  • Povrchový odtieň ovplyvníte voľbou prírodnej lazúry, alebo krycieho laku. Výber dreva ovplyvňuje tiež úžitkové hodnoty, životnosť aj cenu výrobkov.
wd-premium-92