Hliníkové vchodové dvere

Vchodové dvere musia nielen dobre vyzerať, ale aj odolať všetkým vrtochom počasia. V neposlednom rade odolať každému, kto sa do nich pokúsi dostať bez kľúča.

Chcete zladiť dvere so svojím zvyškom domu? Na výber máte veľký výber kvalitných štrukturovaných  farieb, doplnkov z nehrdzavejúcej ocele a presklenia. Štandardná hrúbka skla je 48 mm (3 – sklo).

V prípade použitia sklenenej výplne je koeficient prestupu tepla celého výrobku až UD= 0,5W/m2K. Prerušenie tepelného mostu rámu krídla i zárubne je zabezpečené viackomorovým systémom. Súčasťou dverí je aj 18 mm vysoký hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom.

Vysoko kvalitné hliníkové vchodové dvere s výplňou vloženou do krídla – to sú hliníkové vchodové dvere AKTIV 77. Jedná sa o najčastejšie realizované riešenie. Výplň dverí je vsadená do krídla, ktoré zostáva viditeľné.  Pri čelnom pohľade na zatvorené dvere teda vidíte okolo dvernej výplne rám dverí aj rám krídla.

Okrem tohto typu dverí máme v ponuke aj hliníkové vchodové dvere AKTIV 77 – priečkové, ktoré vynikajú svojou vysokou stabilitou a odolnosťou vďaka železným výstuhám. Priečky pri tomto type dverí sú vodorovne a zvisle vsadené do krídla dverí. Na výber je veľké množstvo typov prevedenia.

Pre bezpečnosť domova osadzujeme dvere bezpečnostným zámkom GU-SECURITY Automatic v štandardnom prevedení do výšky 1950 mm, ktorý je v základnej cene dverí. Občas sa však každému stane, že v náhlivosti zabudne zamknúť a preto je tento zámok vybavený automatickým zamykaním. Ak teda zabudnete zamknúť, systém to spraví automaticky za Vás.

Okrem štandardného kovania si pri dverách môžete vybrať zo širokej ponuky madiel. Madla dodávame v jednostrannom alebo obojstrannom prevedení.

K dverám je veľký výber príslušenstva: kľučky, madlá, rozety, cylindrické vložky v základnej alebo bezpečnostnej triede, poštové schránky, kukátka, elektromotorický zámok, biometrické čítačky, čítačky čipov, kódové klávesnice, skryté čidlo pre zabezpečovací systém alebo prepojenie s ovládaním inteligentného domu a iné.

Na dvere poskytujeme štandardnú záruku 2 roky na mechanické časti dverí a príslušenstva, sklo a radu CREATIVE.

Rozšírená záruka 5 rokov sa vzťahuje na rámy dverí, zárubní, bočných fixných dielov i nadsvetlíku a HPL a ALU výplne dverí.

 

lomax_reference_dvere_foto_11

6 dôvodov pre vchodové hliníkové dvere LOMAX

  1. KVALITA: kvalitné hliníkové profily vynikajú dlhou životnosťou a vysokou stabilitou
  2. ODOLNOSŤ: profily odolajú všetkým rozmarom počasia a sú vyrobené s ohľadom na veľmi vysokú záťaž
  3. TEPELNÁ IZOLÁCIA: dvere majú skvelé tepelno izolačné vlastnosti. Parameter Ud dokážeme posunúť až na hodnotu 0,59 W (m2K). Súčasťou dverí je aj hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom
lomax_reference_dvere_foto_4
  1. ŠIROKÁ PONUKA FARIEB: vďaka širokej ponuke farieb, dekorov, imitácií dreva a štrukturovaných farieb vysokej kvality ich ľahko zladíte s oknami a prvkami vášho domu
  2. MINIMÁLNE NÁROKY NA PRIESOTOR + ZÁRUKA: záruka 5 rokov na dverné profily, na kovanie a dverné výplne záruka 2 roky
  3. BEZPEČNOSŤ:  pretože sa jedná o najodolnejší typ dverí: štandardne sú osadené bezpečnostným 3 bodovým zámkom s automatickým zamykaním
lomax_reference_dvere_foto_7