Drevohliníkové vchodové dvere

Kombinácia dreva, hliníkového krytu a tesnenia umiestneného v dvoch rovinách po celom obvode dverí, vrátane hliníkového prahu s prerušeným tepelným mostom, zaručuje drevohliníkovým vchodovým dverám špičkové tepelno-izolačné vlastnosti. Dokonale vyhovie aj stavbám pasívnej a nízkoenergetickej triedy. Drevohliníkové vchodové dvere vyrábame so stavebnou hĺbkou rámu 96 a 110 mm, kde 18 mm vždy predstavuje hliníkový kryt. Vnútorný drevený povrch dverí je bezchybne ošetrený lakovacím robotom. Na výber je mnoho prírodných lazúr a krycích lakov. Farebná škála lakov pre vonkajšie plechy je ešte bohatšia. Takmer neobmedzené sú možnosti členenia a zasklenia dverí pomocou čírych a ozdobných skiel, stĺpikového členenia, alebo exkluzívneho panelového riešenia celého krídla.

Drevohliníkové vchodové dvere sú bezúdržbove a majú takmer neobmedzenú životnosť. K dispozícii je niekoľko variant dverových rázvor a široký výber dverových kľučiek a madiel, dverných zatváračov – klasických, aj s klznou lištou, elektrických zámkov, špeciálnych čítačiek na motorické otváranie dverí, panikových zámkov a pod.

drevohlinikove-dvere

Dverné výplne a zasklenie

  • Všetky pevné výplne možno v rôznom pomere plôch kombinovať so zasklením najrôznejších tvarov. Podľa nárokov na tepelno-izolačné vlastnosti môžete voliť dvojsklá alebo trojsklá.
  • Povrch skla môže byť hladký a teda priehľadný. Ak je priehľadnosť dverami nežiadúca, vyberte si pieskované sklo, alebo niektoré z mnohých druhov ornamentných skiel.
  • K dispozícii sú aj špeciálne bezpečnostné sklá, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.
classic-78-92-dvere
  • Druh dvernej výplne určuje vzhľad, tepelno-izolačné i bezpečnostné vlastnosti dverí. Pevné výplne možno kombinovať so sklenenými tabuľami rôznych veľkostí, tvarov a povrchov. Dverové výplne odoberáme od špičkového výrobcu Perito.
  • V našej ponuke nájdete široký výber plastových, či hliníkových dverových výplní. A tiež výplne z HPL dosiek.
quadrat-78-92-dvere