Drevené vchodové dvere

Vynikajúce izolačné vlastnosti predurčujú drevené vstupné dvere na použitie aj v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Výber kvalitného dreva a starostlivé spracovanie zaručuje výbornú stabilitu rámu a dlhodobo spoľahlivú funkčnosť. Dizajn dverí možno ľubovoľne vytvárať, čo do členenia, povrchového riešenia a výplní. Môžete požadovať akýkoľvek tvar, plochu i typ zasklenia. Vyrobíme pre vás celosklenené dvere, vybavené bezpečnostným, alebo ornamentným sklom, plné panelové dvere, aj s nespočetným množstvom variantov skla a pevných výplní. Ochranu povrchu a dokonalý vzhľad dreva zaistia krycie laky, alebo prírodné lazúry mnohých farieb a odtieňov.

Drevené EURO vchodové dvere sú vybavené účinným tesnením a hliníkovým prahom, s prerušeným tepelným mostom. Na výber máme niekoľko variant bezpečnostného uzamykania (dverových rázvor) a mnoho dverových kľučiek a madiel, dverových zatváračov, elektrických zámkov, špeciálnych čítačiek na motorické otváranie dverí, panikových zámkov a pod.

fotografie-drevo-vchodove-dvere

Dverné výplne a zasklenie

  • Všetky pevné výplne, možno v rôznom pomere plôch kombinovať, so zasklením najrôznejších tvarov. Podľa nárokov na tepelnoizolačné vlastnosti, môžete voliť dvojsklá, alebo trojsklá.
  • Povrch skla môže byť hladký a teda priehľadný. Ak je priehľadnosť dverami nežiaduca, vyberte si pieskované sklo, alebo niektorý z mnohých druhov ornamentných skiel. K dispozícii sú aj špeciálne bezpečnostné sklá, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.
wd-real-78-dvere
  • Druh dvernej výplne určuje vzhľad, tepelno-izolačné, aj bezpečnostné vlastnosti dverí. Pevné výplne možno kombinovať so sklenenými tabuľami rôznych veľkostí, tvarov a povrchov. Dverové výplne odoberáme od špičkového výrobcu Perito.
  • V našej ponuke nájdete široký výber plastových, či hliníkových dverových výplní. A tiež výplne z HPL dosiek.
wd-premium-92-dvere